Realizácia šikovnými a slušnými majstrami

  • IGNIS krby - teplovzdušno-akumulačný krb s obojstranne priehľadnou krbovou vložkou Spartherm pohľad zprava
  • IGNIS krby - teplovzdušno-akumulačný krb s obojstranne priehľadnou krbovou vložkou Spartherm pohľad z obývačky
  • IGNIS krby - teplovzdušno-akumulačný krb s obojstranne priehľadnou krbovou vložkou Spartherm pohľad z kuchyne

Teplovzdušno akumulačný krb s obojstranne priehľadnou  krbovou vložkou Spartherm. Nakoľko sa jedná o veľký otvorený priestor kuchyňa, obývačka, jedáleň, schodisko a otvorenú galériu, rozhodli sme sa pre obojstranne priehľadný krb, ktorý oddeľuje a zároveň spája tieto priestory. Krb má dizajnovo a funkčne dve tváre, v kuchynskej časti je strohý minimalistický a v obývačke elegantne reprezentatívny.

V prípade potreby rýchleho tepla alebo tepla i na poschodí je možné otvoriť mriežky a krb sa správa ako teplovzdušný krb, alebo pri uzatvorených mriežkach je krb čisto akumulačný.

"Výstavba krbu s firmou Ignis Krby s.r.o. bola absolútne bezproblémovou kapitolou stavby rodinného domu. Od projekcie, cez realizáciu šikovnými a slušnými majstrami až po istotu záverečnej ceny a dokončenia diela do posledného detailu to bola tak príjemná skúsenosť, že keď som potreboval neskôr postaviť záhradný krb, výber realizačnej firmy bol jednoduchý. Aj ten je krásny, funkčný a od firmy Ignis Krby s.r.o."
M.K.

Kontakujte nás

Máte nejaké otázky, alebo potrebujete poradiť s výberom? Kontaktujte nás na tel. čísle 0905 520 569, alebo použite kontaktný formulár a my vás budeme kontaktovať.

CAPTCHA
Opíšte text z obrázku
Obrázková CAPTCHA
Vložte znaky zobrazné na obrázku.