Tu sa rozmaznávajú vnúčatá

  • IGNIS krby - HOXTER HAKA, napojený na ťahy KMS
  • IGNIS krby - HOXTER HAKA, napojený na ťahy KMS
  • IGNIS krby - HOXTER HAKA, napojený na ťahy KMS - kachľová lavica
  • IGNIS krby - HOXTER HAKA, napojený na ťahy KMS - hypokaustová stena

Takto nás víta chata v krásnom horskom prostredí. Klienti chceli vykurovať celú chatu príjemným sálavým teplom. Ich požiadavka bola, aby nemuseli často prikladať a dielo nevysušovalo vzduch a nevírilo prach. Navrhli sme im preto kachľovú pec s hypokaustovými stenami na poschodí  s kvalitným ohniskom HOXTER HAKA, napojeným na ťahy KMS. Pec má zakurovaciu klapku, ktorá vďaka skrátenému ťahu, umožňuje ľahké rozkúrenie, keďže sa jedná o občasne využívaný objekt.

Automatická regulácia uľahčuje obsluhu a 2 teplotné čidlá (v ohnisku a na vstupe do komína) zvyšujú efektivitu a účinnosť kúrenia a na kachľovej lavičke s príjemne teplou opierkou sa môžu rozmaznávať vnúčatá ;o)

S realizáciou kachľovej pece sme veľmi spokojní. Dodávateľ dodržal termín realizácie aj kvalitu prevedenia. Sme spokojní aj s parametrami, ktoré pec dosahuje. Bola napočítaná tak, aby vyhriala celú chatu. Má hypokaust do dvoch horných izieb. Spotreba na jeden deň v zime vychádza dve dávky čo je 16ks brikiet. Na jar a na jeseň jedna dávka čo je 8 ks brikiet. Teplo z pece je príjemné a rovnomerné počas celého dňa. Prvotná investícia je finančne náročnejšia, ale verím, že pec vydrží dlho a investícia sa nám vráti jednak v pohodlí ako aj v spotrebe dreva.
I.M.

Kontakujte nás

Máte nejaké otázky, alebo potrebujete poradiť s výberom? Kontaktujte nás na tel. čísle 0905 520 569, alebo použite kontaktný formulár a my vás budeme kontaktovať.

CAPTCHA
Opíšte text z obrázku
Obrázková CAPTCHA
Vložte znaky zobrazné na obrázku.