Zladenie praktickosti a našich predstáv ako zákazníkov

  • IGNIS krby - akumulačno-sálavý krb s krbovou vložkou BRUNNER pohľad zpredu
  • IGNIS krby - akumulačno-sálavý krb s krbovou vložkou BRUNNER pohľad zľava
  • IGNIS krby - akumulačno-sálavý krb s krbovou vložkou BRUNNER pohľad zhora

Akumulačný krb s možnosťou teplovzdušnej i sálavej prevádzkykrbovou vložkou Brunner riadený automatickou reguláciou. Aby sme získali vysokú účinnosť a dlhšiu tepelnú zotrvačnosť – nasadili sme na vložku Ortner akumulačné prstence – predĺžia cestu spalinám do komína a vyťažia z dreva maximum energie.

Keďže sa jedná o chatu v horách, dbali sme na to, aby sa v prípade výpadku elektriky, dal krb ovládať aj manuálne.

Požiadavka na vykurovanie občasne užívanej chaty a trvalo obývaného domu sú rôzne – v jednom treba rýchlo a veľa tepla na zohriatie, keď prídete na chatu – v druhom stačí udržovať teplo... u tohto objektu sa predpokladali obe možnosti využívania.

Zvolili sme preto akumulačno- sálavú obstavu s možnosťou rýchleho nábehu tepla v prípade použitia teplovzdušnej prevádzky - cez uzatvárateľné mriežky.

„Spolupráca so spoločnosťou Ignis Krby s.r.o. bola bezproblémová, už pri spracovaní návrhu samotného krbu vyšli v ústrety pri zladení praktickosti a našich predstáv ako zákazníkov, chválime profesionálny prístup a to nielen vedenia ale aj samotných zamestnancov. Určite tuto spoločnosť doporučujeme aj ostatným zákazníkom a určite to nebola naša posledná spolupráca.“
J.F.

Kontakujte nás

Máte nejaké otázky, alebo potrebujete poradiť s výberom? Kontaktujte nás na tel. čísle 0905 520 569, alebo použite kontaktný formulár a my vás budeme kontaktovať.

CAPTCHA
Opíšte text z obrázku
Obrázková CAPTCHA
Vložte znaky zobrazné na obrázku.