Keramické grily Monolith -
Vaša kompletná exteriérová kuchyňa

Jednou veľkou výhodou keramických grilov Monolit BBQ Guru Edition je jeho bezkonkurenčná všestrannosť. Vzhľadom k ich jedinečnej povahe, interakcii a dynamike prúdenia vzduchu a vysoko tepelného keramického materiálu keramického grilu Monolith, môžte týmto grilom urobiť takmer všetko.

Je to tak jednoduché a rovnako univerzálne … proste si to urobte tak ako potrebujete. Rozsiahla ponuka štandardných a prémiových funkcií prináša neobmedzené možnosti vytvárania rôznych spôsobov varenia a viacerých konfigurácií ohňa.

UNIVERZÁLNOSŤ PRESAHUJÚCA VAŠE PREDSTAVY

Uspokojte všetky vaše potreby varenia s dokonalým vonkajším ALL-IN-ONE grilom. Grilovanie, barbecue, pečenie, udenie, opekanie a praženie – keramický gril Monolith vám umožní dosiahnuť jedinečné výsledky.

Či už potrebujete vysokú teplotu pre dokonale grilovaný steak, alebo nižšiu teplotu pre jemné grilované kuriatko – budete ohromení všestranným talentom, pohodlím a možnosťami, ktoré Vám ponúka keramický gril Monolith.

BUĎTE MAJSTROM OHŇA

Varenie jedla na otvorenom ohni je jednou z najväčších radostí života. Využite plný potenciál vášho keramického grilu Monolith a ponúknite svojim priateľom a rodine skutočný zážitok zo živého ohňa.

PRIAME - VYSOKOTEPLOTNÉ GRILOVANIE A OPEKANIE

Varenie jedla na otvorenom ohni je jednou z najväčších radostí života. Využite plný potenciál vášho keramického grilu Monolith a ponúknite svojim priateľom a rodine skutočný zážitok zo živého ohňa.

NEPRIAME - NÍZKOTEPLOTNÉ POMALÉ VARENIE a ÚDENIE

Nepriame varenie dosiahneme vytvorením bariéry medzi uhlím, alebo umiestnením potraviny mimo od priameho zdroja tepla. Postup je ideálny pre tradičné grilované mäso, ktoré vyžaduje dlhé, pomalé varenie pri nízkej teplote, ako sú rebrá, bôčik, celá morka a trhané bravčové mäso.

DVOJZÓNOVÉ KOMBO - NEPRIAME ALBO PRIAME

Je najuniverzálnejším spôsobom varenia. Použite košík na drevené uhlie a delič pre kombináciu priameho tepla a nepriameho tepla a dosiahnite tak varenie širokej škály potravín naraz.

PIZZA KAMEŇ: GRILOVANIE a PEČENIE

Keramický pizza kameň vytvára efekt tehlovej pece priamo na Vašom grile. Táto metóda je najlepšia na pečenie pizze v gurmánskom štýle. Okrem pizze si bez problému môžte upiecť aj koláč, dezert, alebo chlieb.

Shopping Basket

Kontaktujte nás

Thanks for sending Email!

Processing...

* Odoslaním tohoto formuláru súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov.