Sme veľmi spokojní s krbom

  • IGNIS krby - krb s teplovodnou krbovou vložkou HOXTER pohľad zľava
  • IGNIS krby - krb s teplovodnou krbovou vložkou HOXTER pohľad zpredu
  • IGNIS krby - krb s teplovodnou krbovou vložkou HOXTER pohľad zprava

Zadanie tohto krbu nebolo jednoduché. Rodinný dom v prekrásnom prostredí na samote, je naplno odkázaný na krb ako zdroj tepla, fotovoltaiku ako zdroj elektriky a studňu na vodu.

Krb mal byť krásny doplnok interiéru s pohľadom na oheň cez veľké presklenie, nesmel prekúriť v čase prevádzky, extrémne dobre zateplený dom a mal poskytnúť dostatok teplej vody pre objemnú akumulačnú nádrž.

To všetko pri dodržaní náročných bezpečnostných kritérií. Zvolili sme preto: Teplovodnú krbovú vložku Hoxter s dvojitým presklením, riadenú automatikou, ktorá ovláda krbovú vložku i čerpadlo kotlového okruhu a informuje o teplote v ohnisku, teplote vody vo vložke i v akumulačnej nádrži. Obostavba je z akumulačných materiálov a keramiky Kerkotherm. Krb je prevádzkovaný s uzatvorenými mriežkami – ako hypokaust s temperovaním lavičky a opierky.

Sme veľmi spokojní s krbom, od návrhu až po konečné odovzdanie prebiehalo všetko hladko a s absolútnym prehľadom, profesionalitou a zručnosťou. Postavil som už mnoho krbov, mám bohaté skúsenosti, ale tento som už konečne chcel mať dokonalý a preto som ho zveril do rúk pánovi Bobockému, a nesklamal som sa. Spolu sme krb navrhli do priestoru podľa mojich požiadaviek, vytvoril mi 3D návrh, zapracovali sa zmeny a nič nebránilo postupu. Montážni technici boli absolútne profesionálni a mnohému som sa ešte priučil a som rád, že som si vybral práve túto firmu. Môžem len odporúčať dalej. P.R.

Kontakujte nás

Máte nejaké otázky, alebo potrebujete poradiť s výberom? Kontaktujte nás na tel. čísle 0905 520 569, alebo použite kontaktný formulár a my vás budeme kontaktovať.

CAPTCHA
Opíšte text z obrázku
Obrázková CAPTCHA
Vložte znaky zobrazné na obrázku.