Maximálna spokojnosť od návrhu hneď na prvýkrát

Maximálna spokojnosť, od návrhu, ktorý hneď na prvý krát zodpovedal mojej predstave a elegantne vyriešil aj naše priestorové obmedzenia, cez ochotu majiteľa pracovat aj v nedeľu, až po promptnú a peknú realizáciu, ktorá úplne zodpovedala návrhu. Spokojne užívame

J. V.

Sme veľmi spokojní s krbom

Sme veľmi spokojní s krbom, od návrhu až po konečné odovzdanie prebiehalo všetko hladko a s absolútnym prehľadom, profesionalitou a zručnosťou. Postavil som už mnoho krbov, mám bohaté skúsenosti, ale tento som už konečne chcel mať dokonalý a preto som ho zveril do rúk pánovi Bobockému, a nesklamal som sa. Spolu sme krb navrhli do priestoru podľa mojich požiadaviek, vytvoril mi 3D návrh, zapracovali sa zmeny a nič nebránilo postupu.

P. R.

Vrelo odporúčame a ďakujeme

Detailne prepracovaný návrh šitý na mieru, rešpektujúci priestorové možnosti nášho objektu a finančné možnosti našej peňaženky... ...empatická, vysoko odborne zdatná realizačná dvojica kachliarskych majstrov... ...esteticky zladené, kvalitne spracované, bezpečné a technicky funkčné dielo s pocitom nekončiaceho záujmu a technickej podpory zo strany realizačnej spoločnosti... ...v konečnom dôsledku teplo nášho domova a naša maximálna spokojnosť... Toto sú naše skúsenosti so spoločnosťou IGNIS krby, s.r.o. Vrelo odporúčame a ďakujeme.

Peter a Silvia

Referencie

Zaujíma Vás ako dlho Vám vydrží krb?

Sme spokojnými užívateľmi krbu navrhnutého a postaveného firmou IGNIS KRBY, s.r.o. Vrútky celých 19 rokov. Počas tohto obdobia sme krb užívali bez najmenších problémov. Bez zveličovania môžeme povedať, že prispel k vytvoreniu dobrej rodinnej pohody a šíril doslova teplo v našom dome. Dovolíme si tvrdiť, že aj vizuálne pekne dotvára interiér obývacích priestorov nášho domu. ​ Je nespochybniteľné, že život ide ďalej. Dnes sa vyrábajú kvalitnejšie krbové vložky a i architektúra krbov sa dostala na inú úroveň. Ja s manželkou však na náš krb nedáme dopustiť. Dostali sme návrh, aby sme ho pri rekonštrukcii zásadne prerobili, čo sme však odmietli. Realizovali sme iba menšiu revíziu a úpravu, pričom všetko zostáva pri starom. Sme vďačný vyššie citovanej krbárskej firme za odvedenie perfektnej práce. Sme si istí, že pri štandardnej údržbe krbu, ktorú samozrejme realizujeme, nám krb k spokojnosti vydrží ďalšie roky. Ešte raz veľké poďakovanie majstrom – krbárom z Vrútok.

JUDr. Emil Hadbábny s manželkou

Zladenie praktickosti a našich predstáv ako zákazníkov

Spolupráca so spoločnosťou Ignis Krby s.r.o. bola bezproblémová, už pri spracovaní návrhu samotného krbu vyšli v ústrety pri zladení praktickosti a našich predstáv ako zákazníkov, chválime profesionálny prístup a to nielen vedenia ale aj samotných zamestnancov. Určite tuto spoločnosť doporučujeme aj ostatným zákazníkom a určite to nebola naša posledná spolupráca.

J.F.

S vykonanou prácou sme veľmi spokojní

S vykonanou prácou sme veľmi spokojní, odviedli ste skvelú prácu, oceňujem tiež individuálny prístup a kvalitu spracovania. Prajem Vám veľa úspechov

R.K.

Realizácia šikovnými a slušnými majstrami

Výstavba krbu s firmou Ignis Krby s.r.o. bola absolútne bezproblémovou kapitolou stavby rodinného domu. Od projekcie, cez realizáciu šikovnými a slušnými majstrami až po istotu záverečnej ceny a dokončenia diela do posledného detailu to bola tak príjemná skúsenosť, že keď som potreboval neskôr postaviť záhradný krb, výber realizačnej firmy bol jednoduchý. Aj ten je krásny, funkčný a od firmy Ignis Krby s.r.o.

M.K.

Tu sa rozmaznávajú vnúčatá

S realizáciou kachľovej pece sme veľmi spokojní. Dodávateľ dodržal termín realizácie aj kvalitu prevedenia. Sme spokojní aj s parametrami, ktoré pec dosahuje. Bola napočítaná tak, aby vyhriala celú chatu. Má hypokaust do dvoch horných izieb. Spotreba na jeden deň v zime vychádza dve dávky čo je 16ks brikiet. Na jar a na jeseň jedna dávka čo je 8 ks brikiet. Teplo z pece je príjemné a rovnomerné počas celého dňa. Prvotná investícia je finančne náročnejšia, ale verím, že pec vydrží dlho a investícia sa nám vráti jednak v pohodlí ako aj v spotrebe dreva.

I.M.

Shopping Basket

Kontaktujte nás

* Odoslaním tohoto formuláru súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov.