Ako postupovať keď chcem krb?

Chronologický postup

Chcete krb? Vážime si Váš čas – preto iste oceníte komplexnosť našich služieb, od návrhu diela po realizáciu, servis nevynímajúc.

Prvé stretnutie – krb na mieru

Naše krby sú individuálne riešenia navrhnuté Vašim konkrétnym požiadavkám a prispôsobené technickým možnostiam. Na prvé stretnutie si prosím doneste projekt domu (pôdorys a rez budovou) a údaje o komíne (priemer, výška).

Obhliadka a zameranie skutkového stavu

V spolupráci s Vami vyšpecifikujeme ako by dielo malo vyzerať, čo by malo spĺňať a aká bude jeho približná cena. Ak Vám naše technické a dizajnové riešenie vyhovuje, potom nasleduje obhliadka a zameranie skutkového stavu objektu, kde má byť krb postavený.

3D návrh a cenová kalkulácia

V počítači Vám zhotovíme 3D návrh a cenovú kalkuláciu. Súčasťou technického riešenia je prepočet komínového ťahu a tepelných strát objektu Keď sa Vám náš návrh páči, prípadne po zapracovaní Vašich pripomienok, spíšeme zmluvu o dielo, kde je presne vyšpecifikovaný predmet dodávky, termín a cena. Termín dodania závisí od vybratých materiálov – 30 – 90 dní od podpisu zmluvy a uhradenia zálohovej faktúry, ak Vás to súri, neváhajte nás kontaktovať, máme bohaté skladové zásoby.

Profesionálna montáž so zárukou

V dohodnutom termíne Vám príde dielo postaviť náš profesionálny kachliarsky majster s dlhoročnými skúsenosťami. Môžeme sa pochváliť s dlhodobo stabilným tímom, čo je zárukou kvalitne odvedenej práce.

Odovzdanie diela

Keď je dielo hotové, spoločne zakúrime a vysvetlíme spôsob obsluhy a údržby, aby Vám dlho a spoľahlivo slúžilo.

Stavba na diaľku

Žijete v zahraničí a staviate si na Slovensku dom?
Aby bol výsledok taký, ako si prestavujete, aj keď nemáte čas neustále dozerať na majstrov, potrebujete partnera, na ktorého sa môžete spoľahnúť. U nás za jedno stretnutie, vyšpecifikujeme, aké má mať krb či pec vlastnosti, ako má vyzerať, aké materiály a povrchové úpravy si predstavujete. Detaily vieme potom dotiahnuť cez email, alebo telefón. U nás dostanete presný dizajnový 3D návrh, technické riešenie, dohodneme presný postup, termín realizácie a môžete sa spoľahnúť, že všetko bude tak, ako sme sa dohodli.