Krby – nevyberajte si len podľa ceny

IGNIS krby - kachľová piecka

Krby a kachle, to je oheň v dome. Je preto nevyhnutné pri jeho stavbe dodržiavať určité technologické postupy a používať materiály, ktoré dlhodobo odolávajú veľmi tvrdým podmienkam. Vysokým teplotám musí odolávať nielen krbová vložka, dymovody či komín, ale aj celá komora. Materiály musia byť hygienicky bezchybné – nesmú sa z nich uvoľňovať do obytného priestoru žiadne prchavé látky alebo mikročastice.

Krby a kachle a ich stavba – kachliarstvo

Kachliarstvo“ je remeselná živnosť, to znamená, že ju môžu vykonávať iba odborne spôsobilé osoby vyučené v odbore kachliar.

Bohužiaľ na Slovensku je veľa firiem, ktoré túto odbornosť nemajú. Dôkazom toho sú alarmujúce štatistiky požiarovosti evidované na Prezídiu hasičského zboru ministerstva vnútra.

Preto dávame prst hore. Ak ste sa rozhodli zainvestovať do stavby krbu, tak si na spoluprácu zvoľte renomovanú firmu, ktorá má na stavbu krbov a kachlí platnú živnosť. Nevkladajte bezpečnosť svojho domova do rúk neodborníkov.

Je pravda, že vtom prípade je investícia dosť vysoká a tak skôr ako zadovážite lacný a nekvalitný krb, si radšej kúpte kvalitnú piecku a ešte aj ušetríte.

V ponuke máme pre Vás skvelý výber tovaru

V ponuke máme kachľové pieckypiecky s akumulácioupiecky s automatickou reguláciou horenia. Taká dizajnová piecka aj s akumuláciou a elektronickou reguláciou vyjde na 2 850€.

IGNIS KRBY -biela kachľová piecka

U nás nájdete komplexné služby od návrhu, cez dovoz až po inštaláciu. Vieme vám pomôcť v každom bode. V prípade, že nemáte komín, pomôžeme aj s ním. Pri práci zohľadníme všetky vaše požiadavky v závislosti od typu piecky a komína.

Moderné piecky sú vhodné aj do nízkoenergetických domov

Výhodou piecky sú nižšie zaobstarávacie náklady, rýchla inštalácia s minimálnymi stavebnými zásahmi a zaberú menší priestor ako krb. Výberom kvalitnej piecky získate vyššiu hodnotu za menej peňazí, ako keď si dáte postaviť krb od tzv. „majstra.“ Neskôr si môžete došetriť na poriadny krbpiecku môžete buď predať, alebo odniesť na chatu bez straty hodnoty.

IGNIS krby - biela keramická piecka

Which Prescription Drugs Are The Most Essential For Patient