Záhradné diela

Staviame záhradné krby na mieru. S našimi záhradnými dielami budete môcť grilovať, piecť, variť na platni, či variť guľáš v kotlíku. Máme vyvinutý jedinečný systém, ktorý umožňuje na malom priestore vysokú úžitkovú hodnotu a možnú kombináciu týchto spôsobov pripravovania pokrmov. 


Ignis krby - sortiment - keramické grily

Keramické grily Monolith -
Vaša kompletná exteriérová kuchyňa

Keramické grily Monolit BBQ Guru Edition majú jednou veľkú výhodu a to ich  bezkonkurenčnú všestrannosť. Vzhľadom k ich jedinečnej povahe, interakcii a dynamike prúdenia vzduchu a vysoko tepelného keramického materiálu keramického grilu Monolith, môžte týmto grilom urobiť takmer všetko.

Je to tak jednoduché a rovnako univerzálne … proste si to urobte tak ako potrebujete. Rozsiahla ponuka štandardných a prémiových funkcií prináša neobmedzené možnosti vytvárania rôznych spôsobov varenia a viacerých konfigurácií ohňa.

KERAMICKÉ GRILY MONOLITH - UNIVERZÁLNOSŤ PRESAHUJÚCA VAŠE PREDSTAVY

Uspokojte všetky vaše potreby varenia s dokonalým vonkajším ALL-IN-ONE grilom. Grilovanie, barbecue, pečenie, udenie, opekanie a praženie – keramické grily Monolith vám umožnia dosiahnuť jedinečné výsledky.

BUĎTE MAJSTROM OHŇA

Varenie jedla na otvorenom ohni je jednou z najväčších radostí života. Využite plný potenciál Vášho keramického grilu Monolith a ponúknite svojim priateľom a rodine skutočný zážitok zo živého ohňa.

PRIAME - VYSOKOTEPLOTNÉ GRILOVANIE A OPEKANIE

Či už potrebujete vysokú teplotu pre dokonale grilovaný steak, alebo nižšiu teplotu pre jemné grilované kuriatko – budete ohromení všestranným talentom, pohodlím a možnosťami, ktoré Vám ponúkajú keramické grily Monolith.

IGNIS KRBY - sortiment - keramické grily

NEPRIAME - NÍZKOTEPLOTNÉ POMALÉ VARENIE a ÚDENIE

Nepriame varenie dosiahneme vytvorením bariéry medzi uhlím, alebo umiestnením potraviny mimo od priameho zdroja tepla. Postup je ideálny pre tradičné grilované mäso, ktoré vyžaduje dlhé, pomalé varenie pri nízkej teplote, ako sú rebrá, bôčik, celá morka a trhané bravčové mäso.

DVOJZÓNOVÉ KOMBO - NEPRIAME ALBO PRIAME

Je najuniverzálnejším spôsobom varenia. Použite košík na drevené uhlie a delič pre kombináciu priameho tepla a nepriameho tepla a dosiahnite tak varenie širokej škály potravín naraz.

PIZZA KAMEŇ: GRILOVANIE a PEČENIE

Keramický pizza kameň vytvára efekt tehlovej pece priamo na Vašom grile. Táto metóda je najlepšia na pečenie pizze v gurmánskom štýle. Okrem pizze si bez problému môžte upiecť aj koláč, dezert, alebo chlieb.

Keramické grily BIG GREEN EGG -
Vaša vonkajšia kuchyňa

Keramické grily BIG GREEN EGG – My sme Big Green Egg. Nazývajte nás gurmánmi, labužníkmi alebo pôžitkármi. My jednoducho veríme, že život chutí skvele, že naše zmysli sú dar, vďaka ktorému si život vychutnávame naplno.

SKRÁŠLITE VAŠU ZÁHRADU

Nový modulárny systém je druh lega pre dospelých. Je navrhnutý tak, aby sa všetky komponenty dali kombinovať.

Big Green Egg - zahrada | Ignis Krby

DOKONALOSŤ

Vonkajšia kuchyňa – aj takto môže vyzerať vaša nová vonkajšia kuchyňa s integrovaným zeleným vajíčkom. 

Big Green Egg - dokonalost | Ignis Krby

DOM A BYT

Big Green Egg je nie len multifunkčná keramická pec, ale aj dokonalý dizajnový kúsok, ktorý zapadne do každého prostredia.

Big Green Egg - dom a byt | Ignis Krby
Shopping Basket

Kontaktujte nás

* Odoslaním tohoto formuláru súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov.