Krbové piecky, kachle

V prípade, že uvažujete o doplnkovom zdroji kúrenia alebo chcete oheň len tak pre radosť a nechcete veľký stavebný zásah do interiéru, ponúkame hotové krbové piecky, kachle od viacerých kvalitných výrobcov.

Výhodou je rýchla inštalácia, minimálne stavebné zásahy do interiéru a nižšia zaobstarávacia cena.

Pri výbere netreba dbať len na dizajn a cenu, je nutné, aby bola piecka navrhnutá do konkrétneho priestoru konkrétnym požiadavkám zákazníka a na konkrétny komín. Vyhnete sa tak nepríjemnostiam pri prevádzkovaní ako napríklad prekúrená miestnosť alebo zadymovanie pri prikladaní.

U nás nájdete všetko pod jednou strechou. Ponúkame komplexné služby, piecku navrhneme, zladíme s Vašimi požiadavkami a nárokmi na komín, dovezieme a napojíme. V prípade že komín nemáte, navrhneme, dodáme a postavíme aj ten.
Získate tak vyladený systém, ktorý Vás nesklame.

Skantherm logo
Spartherm logo
Romotop logo
IGNIS KRBY - partneri Hein

Skantherm

Skantherm – nemecké dizajnové piecky. Vytvorte si vlastnú piecku. Tri typy prvkov môžu byť zložené do akejkoľvek kombinácie, takže si môžete vytvoriť svoju vlastnú kombináciu, ktorá bude spĺňať Vaše požiadavky.

Skantherm
Nemecké dizajnové
piecky

Spartherm

Piecky Spartherm – kvalitný dizajnový nemecký produkt. Výrobca kladie dôraz predovšetkým na kvalitu spracovania, maximálnu účinnosť a dizajn. V ponuke sú aj varianty s akumuláciou a teplovodným výmenníkom. Doprajte si aj u Vás doma dokonalý pohľad do ohňa. Kliknite a pozrite si viac produktov Spartherm >>>

Piecky Spartherm

Romotop

Piecky Romotop – kvalitný český výrobok za rozumnú cenu. Vyberte si zo širokej ponuky tvarových či materiálových variácií.

Kliknite a pozrite si viac produktov Romotop >>>

Piecky Romotop

Poslať správu pre rýchle vybavenie.

IGNIS KRBY - krb na mieru 3D model

Krbové piecky - tradičná pohoda a útulnosť v moderných domácnostiach

IGNIS KRBY - piecky HEIN

Krbové piecky sú obľúbeným prvkom mnohých domácnost.

Sú zvyčajne umiestnené v kamennom, tehlovom alebo kovovom ráme a môžu byť vložené do existujúceho komína alebo samostatne postavené. Sú ideálnym riešením pre tých, ktorí chcú zachovať klasický vzhľad a pocit krbu, ale zároveň majú možnosť vykurovať svoj dom moderným a účinným spôsobom.

Tradícia

IGNIS KRBY - piecky HEIN

Jednou z výhod krbových piecok je schopnosť vykurovať miestnosť prirodzene a rovnomerne. Plamene v krbe vytvárajú príjemné teplo, ktoré sa postupne uvoľňuje do miestnosti, čím sa zabezpečuje trváce pohodlie. V porovnaní s niektorými modernými vykurovacími systémami, ktoré môžu vysušovať vzduch, krbové piecky ponúkajú menej suché a príjemnejšie prostredie.

Okrem svojho praktického využitia sú krbové piecky často zdobené estetickými detailmi, ako sú keramické kachle, rôzne druhy povrchových úprav a dekoračné prvky. Toto umožňuje majiteľom prispôsobiť svoj krb ich osobitému vkusu a štýlu ich domácnosti.

Estetická príťažlivosť

Dizajnový krb - piecka - Ignis Krby

V moderných domácnostiach môžu krbové piecky byť vybavené pokročilými technológiami, ktoré zabezpečujú efektívnosť a bezpečnosť. Napríklad, niektoré modely majú možnosť automatického riadenia teploty a výkonu, čo zjednodušuje ich používanie.

Krbové piecky sú stále synonymom pohody a romantiky v domácnostiach. Ich schopnosť kombinovať tradičnú atmosféru s modernými inováciami zabezpečuje, že zostávajú obľúbeným prvkom mnohých domovov. Bez ohľadu na sezónu vám krbová piecka poskytne teplý úkryt a vytvorí útulný priestor na oddych a relaxáciu.

Moderné riešenia

Shopping Basket

Kontaktujte nás

* Odoslaním tohoto formuláru súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov.