Piecky, kachle, dizajnové krby

V prípade, že uvažujete o doplnkovom zdroji kúrenia alebo chcete oheň len tak pre radosť a nechcete veľký stavebný zásah do interiéru, ponúkame hotové piecky od viacerých kvalitných výrobcov.

Výhodou je rýchla inštalácia, minimálne stavebné zásahy do interiéru a nižšia zaobstarávacia cena.

Pri výbere netreba dbať len na dizajn a cenu, je nutné, aby bola piecka navrhnutá do konkrétneho priestoru konkrétnym požiadavkám zákazníka a na konkrétny komín. Vyhnete sa tak nepríjemnostiam pri prevádzkovaní ako napríklad prekúrená miestnosť alebo zadymovanie pri prikladaní.

U nás nájdete všetko pod jednou strechou. Ponúkame komplexné služby, piecku navrhneme, zladíme s Vašimi požiadavkami a nárokmi na komín, dovezieme a napojíme. V prípade že komín nemáte, navrhneme, dodáme a postavíme aj ten.
Získate tak vyladený systém, ktorý Vás nesklame.

Skantherm logo
Spartherm logo
Romotop logo
IGNIS KRBY - partneri Hein

Skantherm – nemecké dizajnové piecky. Vytvorte si vlastnú piecku. Tri typy prvkov môžu byť zložené do akejkoľvek kombinácie, takže si môžete vytvoriť svoju vlastnú kombináciu, ktorá bude spĺňať Vaše požiadavky.

Skantherm
Nemecké dizajnové
piecky

Piecky Spartherm – kvalitný dizajnový nemecký produkt. Výrobca kladie dôraz predovšetkým na kvalitu spracovania, maximálnu účinnosť a dizajn. V ponuke sú aj varianty s akumuláciou a teplovodným výmenníkom. Doprajte si aj u Vás doma dokonalý pohľad do ohňa. Kliknite a pozrite si viac produktov Spartherm >>>

Piecky Spartherm

Piecky Romotop – kvalitný český výrobok za rozumnú cenu. Vyberte si zo širokej ponuky tvarových či materiálových variácií.

Kliknite a pozrite si viac produktov Romotop >>>

Piecky Romotop

Kachľové piecky od českého výrobcu Hein s vysokou akumulačnou schopnosťou vzhľadom na ich vysokú hmotnosť – hrejú ešte niekoľko hodín po vyhasnutí.

Veľké presklenie zaručuje príjemný pohľad do ohňa, čisté sklo vďaka prívodu sekundárneho vzduchu, taktiež je možný zadný alebo horný odvod spalín.

Piecky Hein

Shopping Basket

Kontaktujte nás

* Odoslaním tohoto formuláru súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov.